Veebilehe bogolf.ee isikuandmete vastutav töötleja on BO Golf OÜ, registrikood 10389849, asukohaga Paju tn 1a Tartu, Tartu Tartumaa 50603.

Kehtivus

Käesolevad tingimused kehtivad BO Golf OÜ (edaspidi “BO Golf”) internetileheküljelt aadressil www.bogolf.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi ainsuses „Leping”), mis sõlmitakse BO Golf ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Tellija” või „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

Tellimistingimuste käesolev redaktsioon kehtib alates 06.01.2023.a. kuni Bo Golf internetikataloogi tellimistingimuste järgmise redaktsiooni avaldamiseni BO Golf interneti leheküljel www.bogolf.ee.

Lepingu jõustumine

Tellija tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. BO Golf ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijale eraldi teatama. BO Golf loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Tellijale edastatakse tellimuse kinnitusena arve elektroonselt.

Tellimuse täitmise tähtaeg

BO Golf asub tellimust täitma peale makse laekumist BO Golf arveldusarvele. Riiklikel pühadel ja puhkepäevadel laekunud tellimused käideldakse tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Kohaletoimetamise aeg sõltub Tellija riigist ja Tellija poolt valitud transpordi viisist.

Transpordiviisid:

  1. Omniva kuller
  2. Omniva pakiautomaadid
  3. DPD kuller
  4. DPD pakiautomaadid
  5. Smartpost kuller
  6. Smartpost pakiautomaadid
  7. Tulen ise järele (Eesti)

Ülalnimetatud kohaletoimetamistähtajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole BO Golf määratleda! BO Golf ei vastuta hilinemiste eest ülalviidatud kohaletoimetamistähtaegades, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava kanali protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt, valides endale sobivamakseviisi.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool bogolf.ee e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. BO Golf e-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest BO Golf OÜ arvelduskontole.

BO Golf OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete ja tarnete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ -le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel. Alternatiivse kaubaga asendamise võimaluse puudumisel tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata samale kontole, millelt tehti ka makse ostu eest, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. BO Golf ei saa aktsepteerida Tellija soovi oma tellimus tühistada ning täitmisele antud tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on Tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu Tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid tavapärane 30-päevane lepingust taganemise õigus).

Tellija õigus tellitud tooteid vahetada

Tellijal on õigus vahetada tellitud tooteid suuruse mittesobivuse tõttu sobiva suurusega sama värvi sama kaubaartikli vastu. Vahetuskauba postiteenuse eest tasub Tellija.

Tellija õigus tellimusest taganeda

Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 30 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale (VÕS § 56 lg 1). Tagastatud kaup peab olema kasutamata ning samasuguses vormis ja pakendis, kui selle müümise hetkel. Tagastatav kaup tuleb pakkida postipakendisse, st. toote müügipakendil ei tohi olla mingeid postikleebiseid ega etikette. Tagastatava kauba postiteenuse eest tasub Tellija.

BO Golf tagastab Tellijale tellimuse eest tasutud maksed Tellija poolt osundatavale pangaarvele 30 päeva jooksul alates tagastatud kauba kättesaamisest BO Golf poolt (VÕS § 56 lg 3). Postikulu ei tagastata.

Müüja õigus lepingust taganeda

BO Golf on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui tellitud kauba varud on ammendunud. Tellijat informeeritakse sellest esimesel võimalusel e-posti teel. Tellija tasutud ettemaksed tagastatakse sel juhul viivitamatult, hiljemalt aga 14 päeva jooksul Tellija osundatavale pangaarvele.

Garantiitingimused & pretensioonid

BO Golf annab kõikidele tema poolt müüdavatele kaupadele seaduses sätestatud ulatuses ja kehtivusega müügigarantii, mis kehtib Eesti Vabariigi territooriumil ning millest tulenevate õiguste kasutamiseks tuleb pöörduda BO Golf poole, saates e-kiri aadressile info@bogolf.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning pretensioonid.

Puuduste esinemisel on tellijal õigus nõuda kauba tasuta parandamist. Kui puudust ei õnnestu vaatamata korduvale parandamisele kõrvaldada, on Tellijal õigus nõuda kauba vahetamist. Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on Tellijal õigus Lepingust taganeda. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest. Garantiist tulenevate Tellija õiguste realiseerimise eelduseks on tellitud kaubaga kaasas oleva originaalarve olemasolu. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Tellijal ka muud seadusest tulenevad õigused.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

BO Golf-il on õigus koguda Tellija poolt BO Golf-le avaldatud isikuandmeid. BO Golf ei levita Tellija isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. BO Golf-il on õigus kasutada Tellija isikuandmeid ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale. Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks.

Pangalingiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavale informatsioonile ei saa kõrvalised isikud ligi.

Montonio Finance hoiab Tellija kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub Tellija e-posti, kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning nelja viimase numbriga kaardinumbrist.

Montonio Finance OÜ on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid, Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele.

Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on peretekstiilid.ee e-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@bogolf.ee või helistada telefonil: +372 5164833 (tööpäevadel 9.00-16.30)

Kui ostja ja peretekstiilid.ee e-pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja peretekstiilid.ee e-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.